Anasayfa Hakkımızda Ürünler Haberler İletisimKURUMSAL MENU
Kurumsal
Misyonumuz
Vizyonumuz
  KURUMSAL  
 
 
1980 yılından bu yana döküm sektöründe faaliyette bulunan firmamız ağırlıklı olarak demir dışı metal sanayine yerli imalatçı ve satıcı olarak müşterilerine hitap etmektedir.Faaliyet alanlarımızı 4 ana başlık altında topladık.

     Grafitten mamül ürünler (imalat ve satış)
     Typhoon kimyasalları (imalat ve satış)
     Döküm Yardımcı Malzemeleri ve Döküm Potaları
     Termokaynak ve topraklama Malzemeleri
 
 
 
 
 

KARASU METAL VE ENDÜSTRİ MALZEMELERİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ; Metal sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.


Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar KARASU METAL VE ENDÜSTRİ MALZEMELERİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ 'ne duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

 
     
 
Copyright 2012 © KARASU METAL VE ENDÜSTR? MALZEMELER? SANAY? L?M?TED ??RKET? her hakk? sakl?d?r.
WEB TASARIM
Ziyaret:    Bugün : 28  Toplam : 727544